Rostoucí židle JITRO Baby - základní verze > varianta mořená DUB

Dostupnost zboží: 7 dní
CENA 3.360,00 Kč
kus
Židle Jitro - Baby je určena pro ty, kteří naši židličku pořídí už pro ty nejmenší děti od 9.měsíců do cca 15 let

1 molitanový sedák (výběr ze 12 barevných variant) v ceně.

Roste s dítětem, protože umožňuje regulaci všech rozměrů, ke kterým v průběhu růstu dítěte dochází.

Lze nastavit:
•Výšku a hloubku sedu (nejvyšší nastaveni horního sedátka do v. 61,5 cm - ke stolu o výšce desky max. 84 cm, nejnižší nastavení horního sedátka do v. 44 cm - ke stolu o výšce desky min. 70 cm)
•Výšku a hloubku podnožky (možnost nastavení podnožky do maximální výšky od země 56 cm po 4,5 cm až na zem). Židle má 5 výškových poloh sedátka, 10 poloh podnožky
•Zádovou opěrku – několik možností nastavení (v tomto je naše židle mezi dřevěnými židlemi jedinečná) - viz foto nastavení opěrek

Sedátko, podnožka i opěrky, leží v drážkách v bocích židle, boky jsou k sobě přitaženy dvěma kovovými svorníky. Tento systém umožňuje velmi rychlé a jednoduché přestavení. Když už je horní, zkrácené, sedátko nedostačující, vzájemně je zaměníme s podnožkou. Tím získáme větší hloubku sedu.

Délka využití
Začátek používání židle by měl být až v době, kdy se dítě samo posadí - 9 měsíců (nutné použít židli Jitro - Baby se zvýšenou opěrkou zad), do doby, kdy pohodlně dosáhne na zem na běžné židli - cca 13 - 15 let. Ale pozor, musí být také optimální pro dítě i hloubka sedu na židli pro dospělé!! Tzn., že když se dítě opře a sedí rovně, mělo by být v podkolení ještě místo cca na dva prsty mezi hranou sedáku a podkolením. Jestliže tak není, mělo by i 15 leté dítě používat židličku s nastavitelnou hloubkou sedu.
Pokud začnete používat židličku od 2 let věku dítěte, stačí židle Jitro - Klasik s klasickou opěrkou zad).

Nosnost židle byla na atestu naměřena neuvěřitelných 160 kg!

Celkové rozměry židle: výška – 85 cm (Jitro - Klasik), 88 cm (Jitro - Baby), šířka – 43 cm, hloubka 48 cm, max. hloubka sedátka - 31 cm, šířka sedátka - 40 cm

Hmotnost židličky je 7 kg a dodává se v demontu v kartonové krabici o rozměrech 96 x 50 x 7 cm

Její konstrukce znesnadňuje dětem houpání a je velmi stabilní i při různé dětské " akrobacii ."Nově jsou v prodeji stabilizační botičky. Zvyšují hlavně boční stabilitu židličky, Jsou součástí Kompletu pultík, Samostatných područek i Kombinace pultíku a kalhotek. Zde všude jsou nutné, protože dítě může díky područkám židličku zatížit i ve směru do strany. Zakoupením botiček zajistíte i bezpečnější používání stupínku.

Materiálem je tvrdé bukové dřevo v několika barevných provedeních. Židli lze dodat také bez povrchové úpravy.

Povrchová úprava Použítá lepidla, lazurovací laky a barvy, jsou atestovány dle EN 71. Laky a barvy jsou určeny na hračky a jejich výrobcem je švédská firma Becker Acroma.

Židle získala certifikát bezpečnosti dětských vysokých židlí dle ČSN EN 14988-1-2006 a společně s Osvědčením o ochranné známce jej naleznete v menu pod "Ochranná známka a atesty"

Cena zahrnuje židli Jitro Baby a 1 sedák. Další doplňky židle (např. Komplet pultík se stabilizačními botičkami, stupínek, další sedák na záda, kalhotky...) nejsou v ceně, najdete je také v nabídce e-shopu s možností zakoupení.

  

AKCE

Při koupi alespoň jedné čepice poštovné zdarma.

Tato akce platí od 12. 9. 2020 do 30. 9. 2020 nebo do vyprodání skladových zásob.

Klikněte zde 

Platba dobírkou 50 Kč nebo platba převodem na účet 0 Kč.

Neplatí pro plavecké čepice a kostýmy.

DOPRAVA ZDARMA platí také pro veškeré objednávky nad 3 000 Kč. 

 

Nezapomeňte navštívit výprodejakční nabídku

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné