Svrchní kalhotky (jednovelikostní) GroVia Shell - suchý zip > varianta květy

GroVia
CENA 475,00 Kč
SLEVA - 100,00 Kč
NOVÁ CENA 375,00 Kč
VYPRODÁNO
Jednovelikostní svrchní kalhotky. (Bez savého jádra vyobrazeného v detailních fotografiích - savé jádro můžete v našem e-shopu také zakoupit)

Svrchní kalhotky GroVia Shell jsou jednovelikostní – na požadovanou velikost je snadno zmenšíte pomocí patentek na přední straně.

V kombinaci se savými jádry z biobavlny nebo se stay dry vrstvou vytvoříte praktickou a savou snap-in-one plenku. Další variantou je použití s jednorázovými savými jádry z biologicky rozložitelných materiálů. Vhodné jsou také na libovolné čtvercové, vícevrstevné a většinu kalhotkových plenek.

•Dobře padnou dětem od cca 4 do 16kg, pro většinu dětí tak stačí po celé plenkové období.
•Na vnitřní straně kalhotek najdete 2 patentky, na které se připíná savé jádro - tyto patentky nijak nebrání používat svrcháčky i bez savého jádra s dalšími typy plenek
•Svrchňáčky se zapínají pomocí unikátních suchých zipů, které jsou velmi měkké.
•Před praním doporučujeme suché zipy zahnout pod poutka, aby se v pračce nerozepnuly a nepřichytily se na další plenky.
•Svrchní kalhotky jsou vyrobené ze 100% polyesteru laminovaného termoplastickým polyuretanem; na vnitřní straně kalhotek je měkká síťka, která je příjemná při styku s pokožkou děťátka.

Cena je uvedena za jeden kus!----------------
Péče o plenky:

Před prvním použitím

Než je začnete používat, doporučujeme AIO plenky, savá jádra, vkládací plenky a prefoldy vyprat na 60° a usušit alespoň třikrát, v ideálním případě pětkrát. Maximální savosti dosáhnou zhruba po desátém vyprání. Zároveň se při praní odstraní všechny minerální oleje, které v látkách zůstaly po zpracování.

Skladování špinavých plenek

Doporučujeme skladovat plenky a savá jádra na sucho – pokud přesto dáváte přednost skladování na mokro, nepřidávejte do vody, ve které plenky namáčíte, žádný prací prostředek. Dlouhodobé působení pracích prostředků plenkám nesvědčí!

U nás je nejčastější variantou skladování kyblík s víkem, ale napadlo Vás někdy, že plenky se dají skladovat také v pytli na pleny? GroVia má pro tyto účely v nabídce velký pytel na plenky, který pohodlně pojme až 36 plen! Před praním pak není nutné plenky jednotlivě přendávat do pračky, stačí povolit zatahovací šňůrku a pytel i s plenkami vložit do pračky. Pleny během praní samy vycestují ven

Praní plenek

Plenky, savá jádra a svrchní kalhotky můžete prát společně, maximálně na 60° (svrchňáčky běžně stačí prát na 40°, pokud jsou pouze navlhlé). Plenky a savá jádra je možné sušit v sušičce při nízkých teplotách, sušení svrchních kalhotek v sušičce nedoporučujeme. Schnou velmi dobře i mimo sušičku, suché budou zhruba za 3 hodiny. Pokud používáte svrchní kalhotky se zapínáním na suchý zip, vždy se před praním ujistěte, že jsou suché zipy zapnuté na protizip a skryté pod poutky! Svrchní kalhotky není nutné prát po každém použití - savá jádra GroVia mají vlastní nepromokavou vrstvu, takže se s velkou pravděpodobností nezašpiní.

Jaké prostředky na praní používat

Při praní plenek nepoužívejte bělidla, optické rozjasňovače, ocet a aviváž! Doporučujeme používat některý ze šetrných pracích prostředků, vyvinutých speciálně pro praní plenek, pokud přesto raději používáte běžné prací prostředky, doporučujeme přidat jedno máchání navíc, aby se z plenek odstranily opravdu všechny zbytky pracího prášku.

Jak zabránit protékání?
1.AIO plenky, savá jádra a vkládací plenky musí být vyprány na 60° nejméně 3x, v ideálním případě 5x. Maximální savosti dosáhnou zhruba po desátém vyprání.
2.Pro delší spánek, na noc a pro větší děti i na běžné denní používání doporučujeme používat některou z vkládací plenek GroVia, u plenky GroVia AIO OS připněte extra vkládací plenku.
3.Vyhněte se používání mastiček a balzámů na bázi ropy – mají tendenci zanášet vlákna a plenky potom hůře sají.

Jak na skvrny na plenkách?

I přes nejlepší péči občas na plenkách zůstávají skvrny. Pro běžné používání doporučujeme žlučové mýdlo, které běžně zakoupíte v drogériích nebo v obchodech, které prodávají látkové plenky i v tomto e-shopu

Pokud jsou plenky i přes to flekaté, vyzkoušejte nejšetrnější a 100% přírodní prostředek – sluníčko. Plenky vyperte a mokré vystavte slunečnímu svitu, stačí 2-3 hodiny. V zimním období můžete plenky tímto způsobem „bělit“ za oknem.

Z naší nabídky DOPORUČUJEME zakoupit také toto zboží
VARIANTA > stay dry
Vkládací plenky Stay Dry (2ks)
GroVia

Potřebuje zvýšit savost plenek GroVia AIO OneSize nebo savého jádra a zároveň dopřát děťátku pocit sucha? Použijte vkládací plenku se stay dry vrstvou! Materiál: (kontakt s pokožkou) vnitřní ...více

Balení obsahuje 2 ks zboží

Cena 235,00 Kč
VYPRODÁNO

   

 

 

AKCE

Při koupi alespoň jedné čepice poštovné zdarma.

Tato akce platí od 11. 6. 2022 do 30. 6. 2022 nebo do vyprodání skladových zásob.

Klikněte zde 

Platba dobírkou 50 Kč nebo platba převodem na účet 0 Kč.

Neplatí pro plavecké čepice a kostýmy.

DOPRAVA ZDARMA platí také pro veškeré objednávky nad 3 000 Kč. 

 

Nezapomeňte navštívit výprodejakční nabídku

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné