Hra Pallina

HAPE
Dostupnost zboží: 7 dní skladem u dodavatele
CENA 720,00 Kč
kus
Hra Pallina.
Na mladé hráče čeká vzrušení a výzva! S hrou Pallina budete potřebovat velmi jemný dotek a promyšlené strategie při vytahování bambusových tyčinek. Hra je vhodná pro 2 až 4 hráčů. Celá hra je uložena v praktickém uzavíratelném kyblíku.

Balení obsahuje:

1 trychtýřový koš z bambusu
20 bambusových tyčinek ve 4 různých barvách: červené, modré, žluté a oranžové
16 dřevěných kuliček ve 4 různých barvách: červené, modré, žluté a oranžové
1 návod ke hře
1 fialová filcová podložka
Návod ke hře:

Nejprve položte fialovou podložku a koš na hladký povrch (např. podlaha, stůl, atd...). Umístěte jednotlivé tyčinky do otvorů v koši a vytvořte tak základ, na kterém budou kuličky sedět. Nyní namíchejte barevné kuličky a vložte je do koše. A jdeme na to!

Splňuje všechny normy EU

Rozměry: 24x24x32 cm
Počet hráčů 2-4
Věk: 3+


Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc...Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ekologického přístupu k životu. V Hape jsou pevně přesvědčeni, že dobré dřevěné hračky musí splňovat všechny tyto body. A v souladu s touto ideou se snaží neustále zdokonalovat své výrobky a stanovovat si nové a nové cíle. Výsledkem je, že se Hape během posledních dvou desetiletí etablovalo jako jeden z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších výrobců dřevěných hraček této doby.
Dřevěné hračky splňují všechny mezinárodní bezpečnostní standardy. Výrobce dřevěných hraček Hape plně rozumí dopadům na životní prostředí a jejich cílem je nabídnout dětem bezpečný a čistý svět.
Výrobky Hape splňují bezpečnostní a jakostní normy EN71 (evropská norma hraček) a ASTM (Americká společnost testování materiálů) zemí, pro které jsou určeny. Dále jsou také v souladu s příslušnými právy a předpisy kvality včetně mechanických, fyzikálních a chemických požadavků.

  

AKCE

Při koupi čepice poštovné zdarma.

Tato akce platí od 8. 1. 2020 do 31. 1. 2020 nebo do vyprodání skladových zásob.

Platba dobírkou 40 Kč nebo platba převodem na účet 0 Kč.

Neplatí pro plavecké čepice a kostýmy.

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné