Jednovelikostní látková plena OneSize, Organic (biobavlna)

PoPoLiNi
SKLADEM
CENA 399,00 Kč
SLEVA - 20,00 %
NOVÁ CENA 319,20 Kč
Objednat 1 kus
OneSize biobavlna 3 - 15 kg přírodní
Složení: 100% biobavlna
Barva: přírodní
Vkládací plenečka: ano (1 ks)

Plenky OneSize lze díky systému patentek používat jak pro novorozence tak pro děti do cca 15 kg. Tato plenka je vybavena dodatečnou sací vkládací plenečkou (na noc nebo pro děti, které více močí). Protože jsou tyto plenky z vysoce kvalitních materiálů, lze je prát až 200x. Doba schnutí se pohybuje v závislosti na materiálu a podmínkách schnutí kolem 10-20 hodin.


Srovnání materiálů:
Plenky z čisté biobavlny jsou tvarově méně stálé než plenky z příměsi umělého vlákna, jako je např. polyester. Na druhé straně jsou plenky z čisté biobavlny materiálově čisté a přírodní.Než začnete pleny Popolini poprvé používat, vyperte je alespoň jedenkrát v pračce. Maximální sací schopnosti dosáhnete teprve po třech až čtyřech praních.

Abyste se vyhnuli velkému znečištění, doporučujeme vkládat do plenek separační pleny, které pak můžete vyhodit do záchodu.

Zavírejte suché zipy, aby se v nich nezachytávala žádná vlákna.

Špinavé pleny vhazujte do kbelíku na pleny s prací síťkou, ale nenechávejte je v kbelíku déle než tři dny, protože by se mohla začít tvořit plíseň. Nepříjemným pachům zabráníte pár kapkami čajovníkového oleje. Když je kbelík plný (8-10 plen), vložte pleny spolu se síťkou do pračky. Síťku mějte při praní povolenou.

Perte pleny spolu s dalším prádlem na 60° nebo 90°.

Pleny Popolini můžete i vyvařovat, ale urychluje to jejich opotřebení a stojí zbytečnou energii.

Používejte co nejméně bělicích přípravků. Nejekologičtější jsou mýdlové prací prostředky. Jsou jemné jak k životnímu prostředí, tak k pokožce Vašeho dítěte a prádlu. Žlučové mýdlo je přírodní odstraňovač skvrn a nemělo by chybět v žádné domácnosti.

V žádném případě nepoužívejte aviváže, protože ty značně snižují sací schopnost plenek a zbytečně zatěžují životní prostředí. Pleny budou měkčí, když do posledního máchání přidáte půl šálku octa (ale většinou to není nutné).

Pleny sušte nejlépe na šňůře, sušička stojí zbytečně mnoho energie a namáhá vlákna. Pokud i přesto budete používat sušičku, tak pouze při středně vysoké teplotě a nechte pak pleny pár minut na šňůře (5 minut má účinky aviváže).

  

AKCE

Při koupi alespoň jedné čepice poštovné zdarma.

Tato akce platí od 3. 5. 2020 do 31. 5. 2020 nebo do vyprodání skladových zásob.

Klikněte zde 

Platba dobírkou 50 Kč nebo platba převodem na účet 0 Kč.

Neplatí pro plavecké čepice a kostýmy.

DOPRAVA ZDARMA platí také pro veškeré objednávky nad 3 000 Kč. 

 

Nezapomeňte navštívit výprodejakční nabídku

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné