Dřevěná parkovací garáž s jeřábem a výtahem - Stavba

Dostupnost zboží: 7 dní
CENA 1.398,00 Kč
kus
Dětská parkovací dřevěná garáž Stavba

Rozměr: 48x33x48 cm
Věk: 3+
Tato nádherná kombinace parkoviště a stavby nabízí zábavu na několik hodin. Jeřáb lze otáčet a je vybaven velkými kleštěmi, které mohou zvedat různé komponenty. Garáž má výtah, 3 dřevěná vozidla s pohyblivými plastovými díly a konstrukční překážky.

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Z naší nabídky DOPORUČUJEME zakoupit také toto zboží
Velký dřevěný set kolejí, jeřábu, garáže a silnice
Bigjigs

Tento Bigjigs multifunkční set je dokonalým propojením vláčkodráhy, vícepatrové garáže, jeřábem a dřevěnou autodráhou. Celý set působí jako kus města, jasně žluté vícepatrové parkoviště s ...více

Cena 2.564,00 Kč
PRODÁNO

  

AKCE

Při koupi čepice poštovné zdarma.

Tato akce platí od 12. 10. 2019 do 31. 10. 2019 nebo do vyprodání skladových zásob.

Platba dobírkou 40 Kč nebo platba převodem na účet 0 Kč.

Neplatí pro plavecké čepice a kostýmy.

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné